fbpx
Menu Zamknij

Akumulatory Akcel

Prowadzimy ciągłą sprzedaż akumulatorów marki VARTA-AKCEL.
AKCEL to sprawdzony, wysokiej jakości akumulator, bardzo popularny wśród kierowców. Dlatego też pojawia się w nowej, ulepszonej wersji. Teraz AKCEL jest mocniejszy niż wcześniej i dostępny w zakresie pojemności aż do 220 Ah. Nadaje się także do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchowa. Dzięki temu AKCEL to najpopularniejszy akumulator linii VARTA, spełniający także specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich.

Zalety:
• Wysokiej jakości akumulator sprawdza się w samochodach wszystkich klas
• Wydłużona żywotność dzięki nowej technologii
• W tej linii dostępne również akumulatory spełniające specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich

Każdy zakupiony u nas akumulator marki Akcel posiada 2 letnią gwarancję.

10 komentarzy

 1. Ernest Mechanik

  Niestety musiałem reklamować akumulator ale reklamacja przebiegła szybko i na moją korzyść. Dostałem akumulator zastępczy na czas reklamacji co się rzadko zdarza. Przebieg reklamacji na duży plus POLECAM

 2. Rafał

  Kupiłem akumulator Akcela 2 lata temu i działa bez zastrzeżeń a więc i teraz kupiłem dla teścia ten sam akumulatorek. Polecam aby nie przepłacić.

 3. Andrzej

  Jak dla mnie nie warto przepłacać bo AKCEL w moim przypadku w zupełności wystarcza. Jestem z niego zadowolony, spełnia swoją rolę pali na raz 😛

 4. Dariusz

  Od prawie 2 lat jeżdżę na akumulatorze AKCEL i zero problemów, więc po co przepłacać jak ma się tą samą jakość za niską cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *