fbpx
Menu Zamknij

Akumulatory Akcel

Prowadzimy ciągłą sprzedaż akumulatorów marki VARTA-AKCEL.
AKCEL to sprawdzony, wysokiej jakości akumulator, bardzo popularny wśród kierowców. Dlatego też pojawia się w nowej, ulepszonej wersji. Teraz AKCEL jest mocniejszy niż wcześniej i dostępny w zakresie pojemności aż do 220 Ah. Nadaje się także do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchowa. Dzięki temu AKCEL to najpopularniejszy akumulator linii VARTA, spełniający także specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich.

Zalety:
• Wysokiej jakości akumulator sprawdza się w samochodach wszystkich klas
• Wydłużona żywotność dzięki nowej technologii
• W tej linii dostępne również akumulatory spełniające specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich

Każdy zakupiony u nas akumulator marki Akcel posiada 2 letnią gwarancję.

10 Komentarzy

 1. Ernest Mechanik

  Niestety musiałem reklamować akumulator ale reklamacja przebiegła szybko i na moją korzyść. Dostałem akumulator zastępczy na czas reklamacji co się rzadko zdarza. Przebieg reklamacji na duży plus POLECAM

 2. Rafał

  Kupiłem akumulator Akcela 2 lata temu i działa bez zastrzeżeń a więc i teraz kupiłem dla teścia ten sam akumulatorek. Polecam aby nie przepłacić.

 3. Andrzej

  Jak dla mnie nie warto przepłacać bo AKCEL w moim przypadku w zupełności wystarcza. Jestem z niego zadowolony, spełnia swoją rolę pali na raz 😛

 4. Dariusz

  Od prawie 2 lat jeżdżę na akumulatorze AKCEL i zero problemów, więc po co przepłacać jak ma się tą samą jakość za niską cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *